Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 24 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu info@austres.lt  arba telefonu 8 686 46322. Jeigu pageidaujate, prekes galite grąžinti iškart užsakymą Jums pristačiusiam kurjeriui. 

Internetinėje parduotuvėje www.zuviesikrai.lt  prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. Prekių, kurias norite grąžinti arba pakeisti kitomis, atvyks atsiimti mūsų kurjeris. Visas nekokybiškų prekių grąžinimo ar keitimo išlaidas apmokėsime mes.  

Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje www.zuviesikrai.lt  įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti prekių grąžinimo ar keitimo raštą.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas.

 

Daugiau informacijos apie grąžinimą ir kitas pirkimo bei pardavimo taisykles rasite skiltyje:  SĄLYGOS IR TAISYKLĖS